Udany weekend naszych zawodników KKW-125.

Udany weekend dla naszych zawodników startujących w zawodach Spławikowych.

Drużyna KKW w składzie: Adam Lewandowski, Marcin Stawicki i Przemysław Łaziński wywalczyła drugie miejsce w zawodach o Puchar Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. Zawody odbyły się w dniu 05.08.20167 r na jez. Gopło w miejscowości Kruszwica. 

Organizatorem tych zawodów było Koło Miejskie nr-95 w kruszwicy.

Dziękujemy za Zaproszenie :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natomiast w niedzielę 06.08.2017 r na rz. Wiśle w Dobrzyniu nad Wisłą odbyły się otwarte zawody zorganizowane przez koło nr-126 Policja. W zawodach tych startował kol. Paweł Malicki który wygrał swój sektor i zajął drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Foto pobranie ze strony koła nr - 126 Policja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy !!!